@mail:   giftmax@giftmax.pl    

Home   Gadżety reklamowe   Kalendarze   Poligrafia Kontakt  

 Akcesoria  alkoholowe

 Akcesoria  motoryzacyjne 

Alkomaty

Antystresy

 Balony

 Bilownice

 Bombki

 Breloki

Ceramika reklamowa

Czapeczki 

Czytniki kart pamięci 

"Dla dzieci"

Długopisy 

Długopisy metalowe

Etykiety 3D

Gry i łamigłowki

 Kalkulatory

 Karnety świąteczne

 Koperty reklamowe

 Kredki reklamowe 

 Kubki 

 Kubki termiczne

 Latarki

 Linijki 

 Logosmycze

 Lokalizatory GPS

 Magnesy 3D

 Metrówki

 Miary zwijane

 Mini Radia 

 MP 4 

 Nożyki

Odblaski reklamowe 

 Odzież reklamowa

Ołówki

 Ołówki automatyczne

 Opaski silikonowe

 Opaski z Tyveku

 Otwieracze 

 Parasole 

 Pendrive

 Piłki reklamowe

 Piórniki 

 Podkładki pod myszkę 

 Podstawki pod kubki

Portefele 

Poziomice

Prezentatory USB

Radio reklamowe

 Ramki do tablic rej.

 Ramki cyfrowe

 Ręczniki 

 Segregatory

 Skrobaczki do szyb

 Słodycze

 Smycze 

 Stacje pogodowe

Tace barmańskie 

Taśmy samoprzylepne

 Termosy 

 Torby bawełniane 

 Torby papierowe 

 Wizytowniki 

 Zapalniczki 

 Zapalniczki metalowe 

 Zapałki reklamowe

Zawieszki zapachowe 

Zegary 

   Zestawy piśmiennicze 

Znaczki reklamowe 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nasi konsultanci: Biuro Handlowe :

 Polska, 26-600 Radom , ul. Słowackiego 96 

tel/fax 

@mail  :      giftmax@giftmax.pl

Odpowiadamy na zapytania mailowe max 15 min.

533 323 599
533 133 999
533 415 333
507 658 722

 

  Wyślij zapytanie ofertowe @mail:   giftmax@giftmax.pl                          


Jesteśmy wiodącym na rynku  dystrybutorem i producentem gadżetów reklamowych.  Realizujemy zamówienia  na aktualnie najpopularniejsze na rynku gadżety  z nadrukiem lub gadżety z grawerem, gadżety z logo. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym dlatego  realizacja zleceń przebiega szybko i sprawnie. Nasza oferta gadżetów reklamowych, obejmuje: długopisy reklamowe, bilownice, zapalniczki, zawieszki zapachowe i zapachy samochodowe, ołówki reklamowe, zapałki reklamowe, breloki, smycze reklamowe, opaski silikonowe, poligrafię, bardzo  bogatą ofertę kalendarzy reklamowych, kalendarzy ściennych, kalendarzy trójdzielnych, kalendarzy książkowych.  Oferujemy również  elektronikę reklamową: pendrive, pendrive w  dowolnym kształcie, pendrive  silikonowy, power banki, ramki  cyfrowe, MP3, MP4, GPS, tablety etc. Jesteśmy również dystrybutorem odzieży reklamowej, koszulek z nadrukiem, t-shirtów, bluz reklamowych. Naszą  bogatą ofertę poszerzyliśmy o markowe produkty Fruit Of The Loom i Brugi. Na oferowanych przez nas  gadżetach reklamowych  wykonujemy  nadruki techniką  tampodruku, sitodruku i  nadruku cyfrowego, grawer laserem. Zapraszamy  do współpracy.  Szybkośc działania to nasza dewiza, odpowiadamy na zapytania max 15 min,zamówienia realizujemy najszybciej w  Polsce. Zapraszamy do współpracy.

<< wstecz


  

nowe nasadki na ołówki w dowolnym kształcie


Naszą pełną  ofertę  gadżetów znajdziesz w  zakładce  Gadżety reklamowe


Regulamin realizacji zamówień i zapytań ofertowych  

 

1.  Podmiotem odpowiedzialnym realizujacym zamówienia jest GIFTMAX Mariusz Domanowski , 26-600 Radom ul Słowackiego 46 ,NIP 661 214 60 86    Regon 260787079,

Organ Rejestrujący  Dz.Gosp  -Urząd Miejski w Radomiu  , zwanym dalej Zleceniobiorcą.

2. Zamówienie produktu jest realizowane  po  zaakceptowanej przez Państwa wizualizacji i wpłacie zaliczki. Akceptacja wizualizacji produktu jest przyjmowana tylko w formie pisemnej na adresy mailowe podane w zamówieniu.

2a. Firma Giftmax Mariusz Domanowski  realizuje  zamówienia tylko dla podmiotów  gospodarczych, jednostek administracji publicznej, szkół, uczelni ,fundacji i podmiotów posiadających osobowość prawną.

2b. Zamówienia dla jednostek budżetowych, administracji publicznej, szkół, uczelni i fundacji realizowane są bez zaliczki.

3.Warunki płatności dla pozostałych podmiotów:  50 % zaliczka po potwierdzeniu zamówienia i akceptacji wizualizacji, pozostała część płatna przed wysyłką produktów przelewem lub pobranie w firmie kurierskiej.

4.Termin realizacji: 1-14 dni roboczych / w zależności od  rodzaju produktu-prosimy potwierdzać z biurem handlowym/ od czasu potwierdzenia zamówienia   , akceptacji wizualizacji i wpłaty zaliczki.

5.Koszt transportu DPD lub FEDEX  : po stronie Zamawiającego.

6. Zleceniodawca  upoważnia  Zleceniobiorcę - firmę GIFTMAX Mariusz Domanowski-  do wystawienia faktury VAT  bez jego podpisu.

7.Termin realizacji rozpoczyna się wraz z momentem akceptacji zamówienia, projektu graficznego oraz  wpłaty zaliczki 50 % wartości zamówienia brutto.

8.Realizacja projektu graficznego odbywa się  po przesłaniu przez zamawiającego materiałów  reklamowych, plik w wersji wektorowej CDR, EPS, PDF.

9.Po  wpłacie  zadatku Zleceniodawca nie ma prawa odstąpienia od umowy jeśli zakup  dotyczy  produktów znakowanych logiem klienta.

10.Kwestie  sporne  wynikające  z realizacji  zamówienia  rostrzygane są  w Sądach właściwych dla  adresu  Zleceniobiorcy.

11.Zleceniobiorca  zastrzega sobie prawo  do wypełnienia reklamacji towaru w terminie 30 dni od daty zwrotu towaru.

12.Produkty reklamowe oferowane przez GIFTMAX Mariusz Domanowski objęte są 7 dniową gwarancją instalacyjną.

13.Zleceniobiorca nie odpowiada za nieterminowe przesyłki firm kurierskich.

14. Zleceniodawca uprawnia GIFTMAX Mariusz Domanowski. do użycia znaku towarowego, nazwy, {logo}). Zleceniodawca oświadcza,iż znak  towarowy,nazwa, logo przekazane przez zleceniodawcę w celu realizacji zamówienia,są wolne od praw osób trzecich, w tym praw autorskich i pokrewnych oraz praw osobistych, ani też nie naruszających  tych praw. Nie naruszają prawa, dobrych obyczajów, a ich publikacja nie  będzie stanowić czynu nieuczciwej konkurencji. Zamawiający zwalnia Zleceniobiorcę z odpowiedzialności za wady rzeczy sprzedanej, wynikającej z kodeksu cywilnego o rękojmi za wady (art. 556 – 576 k.c.). Zleceniodawca oświadcza, iż ponosi wyłączną i całkowitą odpowiedzialność, za materiały przekazane do realizacji zamówienia, w tym za wynagrodzenia twórców z tytułu majątkowych praw autorskich oraz że przejmuje na siebie wszelkie ewentualne roszczenia osób trzecich i organizacji zarządzania prawami autorskimi z tego tytułu zgłoszone wobec GIFTMAX Mariusz Domanowski.

15. Podmiot gospodarczy przesyłający zapytanie ofertowe na dowolny adres mailowy firmy Giftmax Mariusz Domanowski, wyraża zgodę na przetwarzanie danych, kontakt telefoniczny i mailowy działu handlowego Giftmax Mariusz Domanowski, celem konsultacji reklamowych, prezentacji oferty firmy i aktualnych promocji. Administratorem Państwa danych osobowych jest Giftmax Mariusz Domanowski z siedzibą przy ul. Słowackiego 46, 26-600 Radom.

16. Informacje RODO.
Wypełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OJ L 119, 4.5.2016, p. 1–88) chcemy poinformować, że realizacja umowy, którą  z Państwem zawarliśmy wiąże się z koniecznością przetworzenia Państwa danych osobowych. Bez wykorzystania Państwa danych osobowych zawarcie i wykonanie umowy nie byłoby możliwe.
Aby zapewnić Państwu pełną kontrolę nad sposobem wykorzystania Państwa danych osobowych informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest firma Giftmax Mariusz Domanowski  z siedzibą w  Radomiu,
26-600 Radom  ,  ul. Słowackiego 46       
Przetwarzamy i będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe, które Państwo sami przekazaliście, bądź pozyskaliśmy z ogólnodostępnych źródeł publicznych, w związku z intencją zawarcia umowy sprzedaży. Dane Państwa będą przechowywane tak długo jak długo będzie to konieczne do wykonania wszystkich obowiązków wynikających z umowy. Jeśli jesteście Państwo podmiotem z którym nie doszło do zawarcia umowy z podmiotem Giftmax Mariusz Domanowski , Państwa dane będą przechowywane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, w celach archiwalnych. Giftmax Mariusz Domanowski  gwarantuje każdej osobie, której dane przetwarza, prawo dostępu do danych jej dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia ich przetwarzania.
Firma Giftmax Mariusz Domanowski  będzie przetwarzać dane osobowe pozyskane od Państwa ze źródeł publicznych bądź z ogólnodostępnych źródeł publicznych, w związku z intencją zawarcia umowy sprzedaży. Wszelkie pozyskane dane osobowe przetwarzane są w sposób legalny
.

 17. Pełna oferta dostępna na htpp://www.giftmax.pl

18.  Rachunek bankowy GIFTMAX Mariusz Domanowski :SANTANDER BANK POLSKA 27 1090 2688 0000 0001 2396 3800

Zapraszamy do współpracy.

 


 


Odzież reklamowa


 Piłki reklamowe


Lokalizatory GPS

 Lokalizatory GPS 


Ekskluzywna SERIA PREMIUM


Piłki plażowe


Wizytowniki


Ceramika reklamowa


Kubki termiczne


Piersiówki


Alkomaty SI


Brelok mini poziomica


zegary reklamowe

Zegar Alumio


smycze reklamowe

Smycz Flouresc.


breloki reklamowe

Brelok Lacy


smycze reklamowe

Key holder


Zapalniczka QM506


Wszelkie prawa zastrzeżone (R) - giftmax.pl